Archive for the ‘Aktualności’ Category

XV Karczma Piwna Koksowników 2018

wtorek, Czerwiec 19th, 2018

16 maja 2018 roku w Hali widowiskowo-sportowej DorJan w Sosnowcu odbyła się XV Karczma Piwna Koksowników Koksowni Przyjaźń  zorganizowana przez Międzyzakładową Organizacje Związkową NSZZ Solidarność JSW KOKS S.A. Karczmę Piwną rozpoczął vice przewodniczący Solidarności JSW KOKS S.A – Koksowni Przyjaźń Józef Filas, który w imieniu przewodniczącego Zenona Fiuka, który nie mógł być z nami obecny, przywitał wszystkich zaproszonych gości i życzył udanej zabawy, po czym przekazał prowadzenie XV Karczmy Piwnej Koksowników ,, Wysokiemu a w sprawach Piwnych Nigdy Nieomylnemu Prezesowi ANDRZEJOWI POTĘPIE ”.

Karczma piwna Koksowni Przyjaźń przejdzie do historii jako udana. Dowcipne hasła nawiązujące do aktualnych spraw koksowni, wesołe przypowiastki, scenki, konkursy, to wszystko mogło się podobać. Podczas konkursu wyłoniono Króla Piwnego którym został Jacek Imbor.

Wspaniała zabawa, dobre jadło zakończyło się toastem vice przewodniczącego Józefa Filasa : Nie ma w życiu nic piękniejszego Niż kufel piwa w gronie przyjaciół z którymi lubimy przebywać. Ale nadszedł czas wypić za zdrowie i zakończyć biesiadowanie. Za spotkanie za rok.

Na karczmie obecni byli: Przewodniczący Sekcji Górnictwa Węgla Kamiennego Bogusław Hutek oraz szef NSZZ ,,Solidarność” JSW S.A. Sławomir Kozłowski oraz jego zastępca Roman Brudziński. Zarząd JSW KOKS S.A. z Prezesem Januszem Adamczykiem oraz Członkiem Zarządu ds.Produkcji i Techniki Mariuszem Soszyńskim,Zarząd JSW S.A. z Wiceprezesem Robertem Ostrowskim oraz Dyrektorzy z Koksowni Przyjaźń i Radlin.
Wiceminister Sprawiedliwości Michał Wójcik, Parlamentarzyści  Prawa i Sprawiedliwości Poseł Jacek Osuch, Robert Warwas, Dariusz Starzycki, Grzegorz Matusiak oraz Szef Zarządu PiS w Olkuszu Łukasz Kmita. Senator Prawa i Sprawiedliwości Czesław Ryszka. Prezesi naszych Spółek ,,Córek” tj. ZREM-BUD Sp. z o.o. , BTS Sp. z o.o. oraz Prezes Spółki PPUH REMKOKS Sp. z o.o. Zarząd JSW Logistik Sp. z o.o.  z Prezesem Andrzejem Zasadą, Komendant Policji i Państwowej Straży Pożarnej z Dąbrowy Górniczej, przedstawiciele związków NSZZ ,,Solidarność” Arcelor Mittal, ZGH Bolesław, ZG Sobieski i Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, przedstawiciele organizacji  związkowych JSW KOKS S.A. oraz honorowy opiekun Rodzin Katyńskich Paweł Molenda.


Nie zabrakło również tych najważniejszych, czyli członków NSZZ ,,Solidarność” Koksowni Przyjaźń w liczbie ponad  600 osób, którzy tradycyjnie świetnie bawili się przy dużych ilościach piwa i smacznych golonkach.

NSZZ Solidarność dziękuję wszystkim uczestnikom i sponsorom XV Karczmy Piwnej za miłą i kulturalną zabawę i zaprasza już wszystkich na KOLEJNĄ XVI Karczmę ,, już za rok”.

>>>>>>>  Galeria zdjęć <<<<<<<<

WYSTĄPIENIE SOLIDARNOŚCI I POZOSTAŁYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH W SPRAWIE DALSZEJ POLITYKI PŁACOWEJ

wtorek, Czerwiec 12th, 2018

XV Karczma Piwna Koksowników – informacje o autobusach !!!

poniedziałek, Czerwiec 11th, 2018

Grupa JSW w żałobie

wtorek, Maj 15th, 2018

Prezes Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej Daniel Ozon ogłosił 7-dniową żałobę w zakładach i spółkach Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej.
Żałoba została ogłoszona w związku z tragicznym wypadkiem, do którego doszło 5. maja w kopalni Zofiówka.
Zginęło w nim czterech górników, a jeden wciąż jest poszukiwany.

XV Karczma Piwna Koksowników – Zmiana terminu

czwartek, Maj 10th, 2018

Turniej Halowy o Puchar Przewodniczącego OM NSZZ Solidarność JSW KOKS S.A.

czwartek, Kwiecień 12th, 2018

Komunikat

środa, Kwiecień 11th, 2018

XV Karczma Piwna Koksowników 2018

wtorek, Kwiecień 3rd, 2018

Karty Rabatowe – LOTOS

poniedziałek, Marzec 12th, 2018

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ ,, Solidarność’’ JSW KOKS S.A.informuje członków związku, że w siedzibie Związku pok. 101 mogą złożyć wniosek na elektroniczną legitymację związkową i kartę rabatową uprawniającą do zniżek na paliwo oraz inne produkty i usługi na stacjach Lotos i Lotos Optima.                                               Wysokość rabatów:

Olej napędowy Dynamic             –          15 gr/l

Benzyna PB 98 Dynamic             –          15 gr/l

Benzyna PB 95                             –          10 gr/l

Olej napędowy ON                       –        10 gr/l

LPG                                                 –           7gr/l

Myjnia                                             –          15 proc.

Oleje i płyny do spryskiwaczy     –     10 proc.

 

 

Rozstrzygniecie wyborów na kadencję 2018-2022

czwartek, Marzec 1st, 2018

Delegaci  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów OM NSZZ ,,Solidarność” JSW KOKS S.A.  i Komisje Wydziałowe NSZZ ,,Solidarność”  na kadencję 2018-2022 r.

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Produkcji Koksu  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Solidarność” Koksowni Przyjaźń

  1. Bigaj              Lesław
  2. Biniecki         Konrad
  3. Bodnar          Damian
  4. Chećko          Robert
  5. Fiuk               Zenon
  6. Gmaj             Tadeusz
  7. Górecki         Piotr
  8. Jaworski       Jan
  9. Juszczak       Piotr
  10. Kędzior         Alfred
  11. Kucharczyk  Andrzej
  12. Malitka         Leszek
  13. Papaj             Zbigniew
  14. Stuglik          Leszek
  15. Szulc             Krzysztof
  16. Włochowicz  Andrzej

Komisja Wydziałowa NSZZ ,,Solidarność”   PK

  1. Górecki                   Piotr    – Przewodniczący
  2. Budny                     Michał
  3. Gruszczyński         Adam
  4. Jaworski                 Jan
  5. Krasoń                    Marek
  6. Szulc                       Krzysztof
  7. Tyszer                    Jarosław

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Energetycznego i Służby Głównego Energetyka na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów OM NSZZ ,,Solidarność” JSW KOKS S.A.

  1. Kusak                    Marcin
  2. Bladziak               Tomasz
  3. Kamoda               Tomasz
  4. Rodak                  Tomasz
  5. Kołoda                 Krzysztof

Komisja Wydziałowa NSZZ ,,Solidarność”   PM

  1. Kusak                        Marcin           – Przewodniczący
  2. Bladziak                   Tomasz
  3. Chodorek                 Rafał
  4. Kamoda                   Tomasz
  5. Szul                          Jacek

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Administracji  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów OM NSZZ ,,Solidarność” JSW KOKS S.A.

  1. Januszek              Danuta
  2. Nowicki               Krzysztof
  3. Nowak                 Andrzej
  4. Pietras                 Marcin
  5. Wolnicki             Arkadiusz

Komisja Wydziałowa NSZZ ,,Solidarność”   Administracji

  1. Nowicki                Krzysztof       -Przewodniczący
  2. Jamrocha             Małgorzata
  3. Kleszcz                  Anna
  4. Otok                      Marek
  5. Proksa                   Paweł
  6. Turek                    Grzegorz
  7. Wolnicki              Arkadiusz

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Produkcji Węglopochodnych i Służby Zabezpieczenia Koksowni na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Solidarność” JSW KOKS S.A.

  1. Bąk                       Wojciech
  2. Haberka              Sławomir
  3. Jurkiewicz          Piotr
  4. Pawlik                  Adam

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału PW i Służby Zabezpieczenia Koksowni

  1. Pawlik                  Adam – Przewodniczący
  2. Bąk                       Wojciech
  3. Cieślik                  Leszek
  4. Jurkiewicz          Piotr
  5. Tomczyk             Marcin

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Utrzymania Ruchu i Służby Głównego Mechanika na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Solidarność” JSW KOKS S.A.

  1. Burnus                 Lesław
  2. Chmielewski       Maciej
  3. Góral                    Marek
  4. Kamoda               Grzegorz
  5. Kwiatek               Patryk
  6. Lemańczyk         Wiesław
  7. Nowak                 Sławomir
  8. Trendel               Bogusław
  9. Tutak                  Zbigniew

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału  TR i Służby Głównego Inżyniera

  1. Tutak                   Zbigniew       – Przewodniczący
  2. Chmielewski      Rafał
  3. Kwiatek              Patryk
  4. Nowak                Sławomir
  5. Osadziński         Łukasz
  6. Strózik                Jakub
  7. Zarychta            Mateusz

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” Spółek ,,córek”  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Koksowni” JSW KOKS S.A.  i Komisje NSZZ ,,Solidarność” na kadencję 2018-2022 r.

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” ZREM-BUD Sp. z o.o.  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów Organizacji Międzyzakładowej NSZZ ,,Solidarność” JSW KOKS S.A.  – kadencja 2018-2012

  1. Jędryka           Marian
  2. Filas                 Józef
  3. Fatyga              Adrian
  4. Janion             Jarosław
  5. Grabowski      Mirosław
  6. Kmiecik           Dariusz
  7. Orczyk             Jarosław
  8. Pełka                Piotr
  9. Śmigielski       Rafał
  10. Szymura          Andrzej

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”   ZREM-BUD Sp.  z o.o.

  1. Jędryka             Marian – Przewodniczący Komisji
  2. Drewniok         Janusz
  3. Fatyga              Adrian
  4. Janion              Jarosław
  5. Korkiewicz      Jarosław
  6. Śmigielski       Rafał
  7. Szymura          Andrzej

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” ,,SPEDKOKS” Sp. z o.o.  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów Organizacji Międzyzakładowej NSZZ ,,Solidarność” JSW KOKS S.A.  – kadencja 2018-2022

  1. Borowski        Eugeniusz
  2. Krzymiński     Witold
  3. Wojtaszek       Ewa
  4. Zasucha         Andrzej

 

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”   SPEDKOKS Sp.  z o.o.

  1. Zasucha         Andrzej           – Przewodniczący Komisji
  2. Berft               Arkadiusz
  3. Jasiński         Sebastian
  4. Krzymiński   Witold
  5. Ślezak             Artur
  6. Wojtaszek      Ewa

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” BTS na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów Organizacji Międzyzakładowej NSZZ ,,Solidarność” JSW KOKS S.A. – kadencja 2018-2022

  1. Jakubowski    Mateusz
  2. Mirosław         Damian
  3. Miska              Arkadiusz
  4. Sobocińska    Małgorzata

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”   BTS  Sp.  z o.o.

  1. Jakubowski    Mateusz – Przewodniczący Komisji
  2. Mirosław         Damian
  3. Pudło               Albert
  4. Sobocińska     Małgorzata

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” REMKOKS Sp. z o.o. na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów Organizacji Międzyzakładowej NSZZ ,,Solidarność” JSW KOKS S.A.  – kadencja 2018-2022

  1. Bareła             Karol
  2. Kaleta             Józef
  3. Olejnik Tadeusz

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  REMKOKS   Sp.  z o.o.

  1. Olejnik             Tadeusz – Przewodniczący Komisji
  2. Bareła             Karol
  3. Gorczyczewski          Damian
  4. Kaleta             Józef
  5. Pawlik             Ewa
  6. Piecuch          Andrzej

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” CLP-B Sp. z o.o. na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów Organizacji Międzyzakładowej NSZZ ,,Solidarność” JSW KOKS S.A.  – kadencja 2018-2022

  1. Wysocki         Wiesław

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  CLP-B   Sp.  z o.o.

  1. Wysocki         Wiesław – Przewodniczący Komisji
  2. Błaszczykiewicz Anna – Z-ca Przewodniczącego

 

Szukaj

Kalendarz

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Gallery

imgp1129

Odwiedziny

  • 169947Gości razem:
  • 69Gości dzisiaj:
  • 89Gości wczoraj:
  • 1Goście obecnie online:
  • nie_damy_sie_zakneblowac
  • grosik
  • prawo_pracy
  • koksownia_przyjazn
  • boks
  • fds
  • Region Śląsko-Dąbrowski
(c) 2009 - 2011 MOZ NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
Administracja i aktualizacja: Jacek Imbor