W imieniu OM NSZZ „Solidarność” JSW KOKS S.A. składam serdeczne podziękowania:
Przewodniczącemu Zespołu Grzegorzowi Matusiakowi oraz całemu Prezydium: posłom Andrzejowi Gawronowi, Grzegorzowi Gaży, Robertowi Warwasowi i Markowi Wesołemu za zaproszenie strony społecznej na 7 posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Energetyki oraz Transformacji Energetycznej i Górniczej w Polsce. Doceniamy, że w ramach swoich prac, obejmujących monitorowanie strategii energetycznej państwa, plany restrukturyzacji oraz walkę o sprawiedliwą transformację, stawiacie obronę polskich zakładów i suwerenność surowcową na pierwszym miejscu!
Dziękujemy Posłom Markowi Wesołemu oraz Michałowi Wójcikowi za mocny, stanowczy głos w obronie stabilności naszych zakładów pracy oraz pełne zrozumienie powagi sytuacji i postulatów pracowniczych.
Dziękujemy również wszystkim obecnym na posiedzeniu związkowcom, ekspertom oraz zaproszonym gościom. Dla nas walka o JSW KOKS S.A. to nie są puste deklaracje, to walka o bezpieczną przyszłość naszych rodzin i miejsca pracy. Nie odpuścimy i deklarujemy pełną gotowość do dalszych prac w celu ratowania naszego zakładu.
Przewodniczący OM NSZZ „Solidarność” JSW KOKS S.A. Piotr Górecki
W imieniu organizatora, Koła PZW nr 16 Okręgu Katowice, serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na wyjątkowe ki wydarzenie z okazji ich święta! Udostępniamy oficjalny plakat i przekazujemy najważniejsze informacje organizacyjne: 📍30 maja 2026 roku 📍Zbiornik Łosień 📍START godz. 07:45
PROGRAM WYDARZENIA: 07:45 – 08:45 Rejestracja zawodników i losowanie stanowisk 09:00 – 12:00 Zawody wędkarskie 10:00 – 12:00 Pokazy sprzętu (przewodnicy psów ratowniczych oraz Funkcjonariusze Policji)
Ważna informacja: Organizatorzy zwracają się z prośbą, aby młodzi uczestnicy podczas trwania festynu znajdowali się pod stałą opieką osoby dorosłej.
📞 Kontakt do organizatora: Marek Otok – 509123970
Zapraszamy do wspólnej zabawy i świętowania! Do zobaczenia nad wodą!
Choć kufle już puste, a śpiewy ucichły, emocje po Karczmie Piwnej Koksowników wciąż trzymają! To był wyjątkowy czas integracji, tradycji i przede wszystkim wspólnej, zabawy. Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim, którzy sprawili, że ten wieczór był tak udany:
Wszystkim zaproszonym Gościom – dziękujemy, że zechcieliście dzielić z nami ten czas i kultywować koksownicze tradycje. Uczestnikom, czyli naszym Członkom związku. To Wy jesteście sercem tej imprezy! Dziękujemy za Waszą obecność, niespożytą energię i godne reprezentowanie naszego zawodu przy biesiadnym stole.
Podziękowania dla Partnerów Wydarzenia: Restauracji Dorian w Sosnowcu – za doskonałą gościnę, profesjonalną obsługę gastronomiczną i stworzenie idealnych warunków do naszej zabawy. Grupie Jestem – za fenomenalną oprawę artystyczną. Wasze skecze i humor sprawiły, że śmiechom nie było końca! Na koniec ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych w organizację. Wasza ciężka praca, dbałość o detale i serce włożone w przygotowania zaowocowały wydarzeniem, które będziemy wspominać cały rok!