Wybory w NSZZ Solidarność Koksowni Przyjażń S.A

Delegaci NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń S.A na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ Koksowni Przyjaźń S.A i Komisje Wydziałowe NSZZ Solidarność na kadencję 2010-2014 r.

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Produkcji Koksu  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Solidarność” Koksowni Przyjaźń S.A

  1. Fiuk Zenon
  2. Stuglik Leszek
  3. Gmaj Tadeusz
  4. Czajkowski Krzysztof
  5. Kucharczyk Andrzej
  6. Kaczmara Adam
  7. Boczula Jan
  8. Kałwak Ryszard
  9. Cieśla Zbigniew
  10. Biniecki Konrad
  11. Nowak Andrzej
  12. Makara Marcin
  13. Sikoń Tadeusz
  14. Kołacz Jerzy
  15. Papaj Zbigniew
  16. Kędzior Alfred
  17. Konieczny Roman
  18. Szulc Krzysztof
  19. Miśkiewicz Leszek
  20. Bednarczyk Krzysztof

Komisja Wydziałowa NSZZ ,,Solidarność”   PK

  1. Krzysztof Bednarczyk    – Przewodniczący
  2. Kucharczyk Andrzej
  3. Nowak Andrzej
  4. Szulc Krzysztof
  5. Makara Marcin
  6. Sikoń Tadeusz

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Energetycznego i Służby Głównego Energetyka na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Solidarność” Koksowni  Przyjaźń S.A

  1. Zbigniew Piątek
  2. Mariusz Soszyński
  3. Paweł Janus
  4. Marcin Kusak

Komisja Wydziałowa NSZZ ,,Solidarność”   PM

  1. Zbigniew Piątek  – Przewodniczący
  2. Paweł Janus
  3. Jan Imbor
  4. Tadeusz Gołaś

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Administracji  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Solidarność” Koksowni Przyjaźń S.A

 

  1. Berlik Hubert
  2. Górka Bożena
  3. Kochowicz Anna
  4. Rachwał Andrzej
  5. Milewski Arkadiusz
  6. Ostrowski Janusz
  7. Marchwiarz Piotr

Komisja Wydziałowa NSZZ ,,Solidarność”   Administracji

  1. Kochowicz Anna   -Przewodniczący
  2. Usak Barbara
  3. Rachwał Andrzej

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Produkcji Węglopochodnych i Służby Zabezpieczenia Koksowni na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Solidarność” Koksowni Przyjaźń S.A

  1. Jurkiewicz Piotr
  2. Trzaska Krzysztof
  3. Olender Waldemar
  4. Białas Lidia
  5. Pawlik Adam

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału PW i Służby Zabezpieczenia Koksowni

  1. Piotr Jurkiewicz – Przewodniczący
  2. Pawlik Adam
  3. Trzaska Krzysztof
  4. Guzek Aleksander
  5. Hołda Tomasz

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Utrzymania Ruchu i Służby Głównego Inżyniera na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Solidarność” Koksowni Przyjaźń S.A

  1. Trendel Bogusław
  2. Chmielewski Maciej
  3. Kurek Józef
  4. Kamoda Grzegorz
  5. Głodkowski Dariusz
  6. Michałek Krzysztof
  7. Nowak Sławomir
  8. Miczke Lech
  9. Burnus Lesław
  10. Janeczek Mariusz
  11. Krasoń Marek
  12. Lemańczyk Wiesław
  13. Tutak Zbigniew

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału  TR i Służby Głównego Inżyniera

 

  1. Trendel Bogusław        – Przewodniczący
  2. Janeczek Mariusz
  3. Kamoda Grzegorz
  4. Chmielewski Maciej
  5. Głodkowski Dariusz
  6. Michałek Krzysztof
  7. Miczke Lech

Delegaci NSZZ Solidarność Spółek ,,córek”  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ Koksowni Przyjaźń S.A i Komisje NSZZ Solidarność na kadencję 2006-2010 r.

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” ZRM Sp. z o.o.  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Koksowni” Przyjaźń S.A – kadencja 2010-2014

  1. Filas Józef
  2. Grau Roman
  3. Jędryka Marian
  4. Koszowski Maciej
  5. Fatyga Krzysztof
  6. Orczyk Jarosław
  7. Ciepał Adrian
  8. Wierzbicki Waldemar
  9. Zięba Zdzisław

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”   Zakładu Remontów Mechanicznych Sp.  z o.o.

  1. Jędryka Marian – Przewodniczący Komisji
  2. Filas Józef
  3. Orczyk Jarosław
  4. Koszowski Maciej
  5. Wierzbicki Waldemar
  6. Zięba Zdzisław

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” ,,SPEDKOKS” Sp. z o.o.  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Koksowni” Przyjaźń S.A – kadencja 2010-2014

  1. Somionka Mirosław
  2. Pytel Dorota
  3. Borowski Eugeniusz
  4. Tym Krzysztof

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”   SPEDKOKS Sp.  z o.o.

  1. Somionka Mirosław – Przewodniczący Komisji
  2. Borowski Eugeniusz
  3. Pytel Dorota
  4. Tym Krzysztof

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” BTS na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Koksowni” Przyjaźń S.A – kadencja 2010-2014

  1. Jurek Zdzisław
  2. Kleszczewski  Henryk
  3. Pasich Mieczysław

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”   Bazy Transportu Samochodowego  Sp.  z o.o.

  1. Jurek Zdzisław – Przewodniczący Komisji
  2. Jarosz Andrzej
  3. Kleszczewski  Henryk
  4. Pasich Mieczysław
  5. Rak Mirosław

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” ZUG SP. z o.o. na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Koksowni” Przyjaźń S.A

  1. Makuch Roman
  2. Nowak Jadwiga

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  ZUG Sp.  z o.o.

  1. Makuch Roman  – Przewodniczący Komisji
  2. Kuliś Barbara
  3. Klimczyk Maria
  4. Sękala Krystyna

 

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  LABOR- KOKS Sp. z o.o.  na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów NSZZ ,,Koksowni” Przyjaźń S.A – kadencja 2010-2014

  1. Pietruszczak   Dorota
  2. Kieres Jerzy

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  LABOR-KOKS  Sp.  z o.o.

  1. Pietruszczak  Dorota – Przewodniczący Komisji
  2. Kieres Jerzy
  3. Broniszewska Violetta

KOMUNIKAT MIĘDZYZAKŁADOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NSZZ SOLIDARNOŚĆ KOKSOWNI PRZYJAŻŃ S.A W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Międzyzakładowa Komisja Wyborcza NSZZ Solidarność Koksowni Przyjażń S.A w Dąbrowie Górniczej informuje, że ukonstytuowała sie na posiedzeniu w dniu 15 pażdziernika 2009 r.Przewodniczącym Komisji wybrany został Hubert Berlik, Zastępcą Przewodniczącego Bogusław Trendel, a sekretarzem Bożena Górka.

Komisja wyznaczyła następujące okręgi wyborcze:

  1. Okręg Wyborczy nr.1 – w Organizacji Związkowej Wydziału Produkcji Koksu
  2. Okręg Wyborczy nr.2- w Organizacji Związkowej Wydziału Produkcji Węglopochodnych i Służby                                          Zabezpieczenia Koksowni
  3. Okręg Wyborczy nr.3- w Organizacji Związkowej Wydziału Energetycznego i Służby Głównego                                               Energetyka
  4. Okręg Wyborczy nr.4- w Organizacji Związkowej WydziałuUtrzymania Ruchu i Służby Głównego                                         Inżyniera
  5. Okręg Wyborczy nr.5- Organizacji Związkowej Administracji
  6. Okręg Wyborczy nr.6 – w Organizacji Związkowej Zakładu Remontów Mechanicznych Sp.z o.o.
  7. Okręg Wyborczy nr.7 – w Organizacji Związkowej Bazy Transportu Samochodowego Sp. z o.o.
  8. Okręg Wyborczy nr.8 – w Organizacji Związkowej Zakładu Usług Gospodarczych Sp. z o.o.
  9. Okręg Wyborczy nr.9 – w Organizacji Związkowej Zakładu Analityczno-Badawczego                                                                   „LABOR-KOKS” Sp. z o.o.
  10. Okręg Wyborczy nr.10 –w Organizacji Związkowej Zakładu Przewozu i Spedycji                                                                               „SPEDKOKS”Sp.z o.o.
  11. Okręg Wyborczy nr.10 –w Organizacji Emerytów i Rencistów

Międzyzakłądowa Komisja Wyborcza informuje , że w lokalu Komisji Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ Solidarność Koksowni Przyjażń Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej , znajdującym się na parterze budynku administracyjnego „Promyk” ob.2003, można uzyskać od jej członków informacje o procedurze wyborczej. Można również pobrać druki do dokonania pisemnego zgłoszenia kandydatów do władz związkowych.Formularze te dostępne będą także w komisjach wydziałowych. Wypełnione formularze zgłoszeń, podpisane zarówno przez zgłaszającego jak i kandydata, należy doręczyć członkom Międzyzakładowej Komisji Wyborczej w jej lokalu w budynku Promyk ob.2003.

Przewodniczący Międzyzakładowej Komisji Wyborczej Hubert Berlik

Szukaj

Kalendarz

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Gallery

dsc_0081_1203x800

Odwiedziny

  • 6710Ten wpis:
  • 135565Gości razem:
  • 25Gości dzisiaj:
  • 170Gości wczoraj:
  • 2Goście obecnie online:
  • nie_damy_sie_zakneblowac
  • grosik
  • prawo_pracy
  • koksownia_przyjazn
  • boks
  • fds
  • Region Śląsko-Dąbrowski
(c) 2009 - 2011 MOZ NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
Administracja i aktualizacja: Jacek Imbor