Struktura Komisji MOZ NSZZ “Solidarność”

CZŁONKOWIE KOMISJI NSZZ SOLIDARNOŚĆ KOKSOWNI PRZYJAŻŃ

  1. Fiuk Zenon – Przewodniczący NSZZ ,,S” – tel. 032 757-5113

  2. Trendel Bogusław – Wiceprzewodniczący NSZZ ,,S” – tel. 032 757-5669

  3.  Filas Józef – Wiceprzewodniczący NSZZ, ,S” – tel. 032757 -5863

  4. Bednarczyk Krzysztof
  5. Biniecki Konrad
  6. Chmielewski Maciej
  7. Fatyga Adrian
  8. Giec Mirosław
  9. Góral Marek
  10. Górecki Piotr
  11. Górka Bożena
  12. Hyla Rafał
  13. Janus Paweł
  14. Jędryka Marian
  15. Jurek Zdzisław
  16. Kamoda Grzegorz
  17. Kędzior Alfred
  18. Kmiecik Dariusz
  19. Krasoń Marek
  20. Kucharczyk Andrzej
  21. Miczke Lech
  22. Milewski Arkadiusz
  23. Nowak Andrzej
  24. Nowak Jadwiga
  25. Olejnik Tadeusz
  26. Orczyk Jarosław
  27. Pawlik Adam
  28. Piątek Zbigniew
  29. Szulc Krzysztof

CZŁONKOWIE KOMISJI REWIZYJNEJ NSZZ SOLIDARNOŚĆ KOKSOWNI PRZYJAZN SP.Z O.O.

  1. Burnus Lesław
  2. Gumółka Ryszard
  3. Lemańczyk Wiesław
  4.  Nowicki Krzysztof
  5.  Stuglik Leszek

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Produkcji Koksu NSZZ ,,Solidarność” Koksowni Przyjaźń Sp. z o.o.

  1. Gmaj               Tadeusz
  2. Nowak            Andrzej
  3. Kucharczyk    Andrzej
  4. Bodnar           Damian
  5. Fiuk                Zenon
  6. Biniecki          Konrad
  7. Górecki           Piotr
  8. Szulc               Krzysztof
  9. Papaj               Zbigniew
  10. Kądziela         Waldemar
  11. Sikoń              Tadeusz
  12. Tomczyk         Tomasz
  13. Włochowicz   Andrzej
  14. Giec                Mirosław
  15. Kędzior          Alfred
  16. Pstruś              Konrad
  17. Chećko           Robert
  18. Stuglik           Leszek

Komisja Wydziałowa NSZZ ,,Solidarność”   PK

  1. Bednarczyk    Krzysztof        – Przewodniczący
  2. Nowak             Andrzej
  3. Górecki           Piotr
  4. Szulc               Krzysztof
  5. Giec                Mirosław
  6. Bednarczyk    Artur

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Energetycznego i Służby Głównego Energetyka NSZZ ,,Solidarność” Koksowni  Przyjaźń Sp. z o.o.

  1. Piątek             Zbigniew
  2. Krawczyk       Andrzej
  3. Soszyński       Mariusz
  4. Kusak             Marcin
  5. Janus               Paweł

Komisja Wydziałowa NSZZ ,,Solidarność”   PM

  1. Piątek             Zbigniew        – Przewodniczący
  2. Gołaś              Tadeusz
  3. Imbor              Jan
  4. Janus               Paweł
  5. Chodorek       Rafał

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Administracji  NSZZ ,,Solidarność” Koksowni Przyjaźń Sp. z o.o.

  1. Górka             Bożena
  2. Januszek         Danuta
  3. Milewski         Arkadiusz
  4. Nowicki          Krzysztof
  5. Sekrecki          Piotr
  6. Wolnicki         Arkadiusz

Komisja Wydziałowa NSZZ ,,Solidarność”   Administracji

  1. Górka             Bożena            -Przewodnicząca
  2. Januszek         Danuta
  3. Milewski         Arkadiusz
  4. Nowicki          Krzysztof
  5. Wolnicki         Arkadiusz

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Produkcji Węglopochodnych i Służby Zabezpieczenia Koksowni  NSZZ ,,Solidarność” Koksowni Przyjaźń Sp. z o.o.

  1. Cieślik            Leszek
  2. Haberka          Sławomir
  3. Pawlik            Adam
  4. Szuryga          Bogusław

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału PW i Służby Zabezpieczenia Koksowni

  1. Pawlik            Adam – Przewodniczący
  2. Guzek             Aleksander
  3. Hołda             Tomasz

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału Utrzymania Ruchu i Służby Głównego Mechanika NSZZ ,,Solidarność” Koksowni Przyjaźń Sp. z o.o.

  1. Trendel           Bogusław
  2. Krasoń            Marek
  3. Burnus           Lesław
  4. Głodkowski    Dariusz
  5. Chmielewski   Maciej
  6. Kamoda          Grzegorz
  7. Miczke            Lech
  8. Nowak           Sławomir
  9. Góral              Marek
  10. Lemańczyk     Wiesław
  11. Michałek         Krzysztof
  12. Tutak              Zbigniew

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  Wydziału  TR i Służby Głównego Mechanika

  1. Trendel           Bogusław        – Przewodniczący
  2. Burnus           Lesław
  3. Głodkowski    Dariusz
  4. Góral              Marek
  5. Tutak              Zbigniew
  6. Chmielewski   Maciej
  7. Miczke            Lech

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” ZRM SP. z o.o.

  1. Fatyga            Adrian
  2. Filas                Józef
  3. Janion             Jarosław
  4. Jędryka           Marian
  5. Juszczyk         Mirosław
  6. Kmiecik          Dariusz
  7. Koszowski      Maciej
  8. Orczyk            Jarosław

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”   Zakładu Remontów Mechanicznych Sp.  z o.o.

  1. Jędryka           Marian – Przewodniczący Komisji
  2. Filas                Józef    – Zastępca Przewodniczącego
  3. Cieślik            Jarosław
  4. Ciepał             Adrian
  5. Janion             Jarosław
  6. Kmiecik          Dariusz
  7. Koszowski      Maciej
  8. Orczyk            Jarosław

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” ,,SPEDKOKS” Sp. z o.o.

  1. Borowski        Eugeniusz
  2. Gumółka         Ryszard
  3. Hyla                Rafał
  4. Krzymiński     Witold
  5. Szych              Paweł

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”   SPEDKOKS Sp.  z o.o.

  1. Hyla                Rafał   – Przewodniczący Komisji
  2. Borowski        Eugeniusz
  3. Prejna             Marcin
  4. Gumółka         Ryszard
  5. Dziedzic         Arkadiusz

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” BTS sp. z o.o.

  1. Jurek               Zdzisław
  2. Florczyk         Waldemar

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”   Bazy Transportu Samochodowego  Sp.  z o.o.

  1. Jurek               Zdzisław – Przewodniczący Komisji
  2. Miska              Arkadiusz
  3. Śmietana         Tadeusz

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” ZUG SP. z o.o.

  1. Nowak           Jadwiga
  2. Zych               Małgorzata

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  ZUG Sp.  z o.o.

  1. Nowak                       Jadwiga  – Przewodniczący Komisji
  2. Barcikowska-Jura    Iwona
  3. Zych               Małgorzata
  4. Sobocińska     Małgorzata

Delegaci NSZZ ,,Solidarność”  CLP-B Sp. z o.o. 

  1. Pietruszczak   Dorota

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  LABOR-KOKS  Sp.  z o.o.

  1. Pietruszczak   Dorota – Przewodnicząca Komisji

Delegaci NSZZ ,,Solidarność” REMKOKS Sp. z o.o. na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów MOZ NSZZ ,,Solidarność”  Koksowni Przyjaźń

  1. Olejnik            Tadeusz
  2. Kaleta             Józef
  3. Majcherczyk   Kazimierz

Komisja  NSZZ ,,Solidarność”  REMKOKS  Sp.  z o.o.

  1. Olejnik                        Tadeusz  – Przewodniczący Komisji
  2. Kaleta                         Józef
  3. Majcherczyk               Kazimierz
  4. Pawlik                        Ewa
  5. Czerny                        Mariusz
  6. Gorczyczewski           Damian

 

Szukaj

Kalendarz

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
« Maj    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Gallery

imgp1030

Odwiedziny

  • 3918Ten wpis:
  • 127935Gości razem:
  • 43Gości dzisiaj:
  • 55Gości wczoraj:
  • 2Goście obecnie online:
  • nie_damy_sie_zakneblowac
  • grosik
  • prawo_pracy
  • koksownia_przyjazn
  • boks
  • fds
  • Region Śląsko-Dąbrowski
(c) 2009 - 2011 MOZ NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
Administracja i aktualizacja: Jacek Imbor